Jonas Avyžius

Bardo nuotykiai ir žygiai

(0) Prisijunkite, norėdami įvertinti.
Skelbimas

3.50 €

3.50
Būklė: Puiki
Miestas: Kaunas
Vartotojas

margainis
Parduodu

Santrauka: Vaikų mėgstamo rašytojo Jono Avyžiaus sukurtas pasakojimas apie ištikimą šeimos bičiulį niufaundlendą Bardą, apie jo išdaigas ir nepakartojamus nuotykius. Šioje apysakoje jums papasakojau apie ištikimą mūsų šeimos bičiulį, kuris penkiolika metų savo buvimu šildė mums širdis ir linksmino krėsdamas nekaltas išdaigas. Deja, ketveri metai ant jo kapelio vasarą žydi gėlės, o rudenį šalnų pakąsti lapai tarsi gelsvi drugiai leidžiasi ant paminklinės lentos su iškaltu užrašu: Niufaundlendas Bardas – knygos „Bardo nuotykiai ir žygiai“ herojus. Galite visaip pagalvoti, tačiau perskaitę apysaką iki galo suprasite, kad grafas de Niufaundlendas, kaip aš juokais jį pavadindavau smagaus šėlsmo valandėlėmis, tikrai nusipelno tokio pagerbimo. Kai kam iš jūsų gali kilti mintis, kad Bardas būtų pagerbtas dar labiau, jeigu parašyčiau apie jį šios knygos tęsinį. Galimas daiktas, kad tokios pabaiga, kaip patys suprantate, nebūtų linksma. O liūdnų pasakojimų vaikai nemėgsta. Taigi tegu šaunusis niūfaundlendas Bardas visų mūsų atmintyje išlieka jaunas, krečiantis smagias išdaigas, už meilę atsidėkojantis meile ir visad pasiryžęs paaukoti gyvybę už žmogų, kuriame jo narsi, klastos nepripažįstanti širdis surado tikrą draugą.


Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai!

  • Neringa• prieš 7 metus

    Noriu siu knygu: Koženiauskienė R., Dobrovolskis B., Zinkevičius Z. Lietuvių kalba. Vadovėlis 9 klasei Kaina: 6 Lt Miliūnaitė Rita Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas Kaina: 3 Lt Šervenikaitė Nijolė Literatūra IX klasei (1 ir 2 dalis) po 5 Lt Kaina Miliūnaitė Rita Kalbos patarimai 2. Sintaksė: įvairūs dalykai Parduoda Kaina: 3 Lt Harris Nicholas Iliustruotas pasaulio atlasas Kaina: 5 Lt Bareišienė L.SnieguolėKaina: 3 Lt Kolodis Karlas Pinokis Kaina: 5 Lt Reiketu atsiusti pastu.

  • inguks• prieš 7 metus

    Laba diena, norėčiau pirkti šią knygą. Ar siųstimėt į Klaipėdą? Rašot, kad knygelės būklė bloga. Gal galit plačiau pakomentuoti?

Panašūs skelbimai